Ana sayfa Çorbalar Terbiyeli İşkembe Çorbası Yapımı Ve Sunumu

Terbiyeli İşkembe Çorbası Yapımı Ve Sunumu

332
0
PAYLAŞ

Terbiyeli İşkembe Çorbası Yapımı Ve Sunumu

Profesyonel Mutfak okulu Akademi Dünyası size Terbiyeli İşkembe Çorbası Yapımı Ve Sunumu hakkında size püf noktaları veriyor. Akademi Dünyası Mutfak Sanatları Okulu aşçılık kurslarında birbirinden farklı tarifleri mutfağınıza girmesini sağlıyor. Terbiyeli İşkembe Çorbası Yapımı Ve Sunumu gibi menüleri öğrenmek için size en yakın Akademi Dünyası Aşçılık Kursumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Terbiyeli İşkembe Çorbası Tarifi İçin Malzemelerimiz

  • 1 tatlı kaşığı pirinç
  • Çeyrek havuç
  • Çeyrek kabak
  • Yarım çay bardağı tavuk suyu ve kıvama göre normal su 1 tatlı kaşığı zeytinyağı

Terbiyeli İşkembe Çorbası Tarifi Yapılışı

  1. Kabak havuç pirinç haşlıyoruz tavuk suyunu ekleyip kaynatıyoruz en son zeytinyağını ekliyoruz.


AFİYET OLSUN ……..

Akademi Dünyası Mutfak kurslarında Hem Mesleki yeterlilik Aşçılık 4. Seviye belgesine Hemde Milli Eğitim Bakanlığı Aşçılık belgesine sahip olabilirsiniz
Eğer sertifikanız yoksa Akademi Dünyası Milli Eğitim Bakanlığı  onaylı AŞÇILIK Sertifika Programı eğitim dönemleri ve kurs hakkında detaylı bilgi için eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçiniz. Eğitim hakkında detaylı bilgi için http://mutfaksanatlari.akademidunyasi.com.tr/egitim-317-profesyonel-ascilik-kursu.aspx
tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz bilgi formunu doldurmanız halinde danışmanlarımız 24 saat içinde ÜCRETSİZ bilgilendirme için dönüş sağlayacaktır.

 

09:00 – 19:00 SAATLERİ ARASINDA İLETİŞİM İÇİN
444 33 07 No’lu telefondan direk iletişime geçebilirsiniz.

7-24 ARANMA TALEBİ BIRAKMAK İÇİN ;
0 (530) 304 98 98 Whatsapp ya da kısa mesaj olarak “AŞÇILIK BELGE” yazıp yollamanız yeterli. Eğitim danışmanlarımız size dönüş yapacaktır.